montrose818
Banned
too bad I didnt buy any.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
$25/ounce? It was like. $30 a few months ago. Call me when it’s fifty and I’ll sell an ounce or two.
I wanted to buy it when it was 12/oz but it seemed like nobody wanted to sell it